top of page
Szukaj
  • strashkeva

Jak zapisać się na tatuaż?
Chcesz zapisać się do mnie na tatuaż? Mam dla Ciebie instrukcję, jak to zrobić, by nie powstawały żadne niedomówienia.


1. Napisz do mnie wiadomość (przez formularz na stronie lub na Facebooku/Instagramie), w której zawrzesz kilka najważniejszych rzeczy. Jakich? Oto one:


  • Jaki ma to być tatuaż (opis wzoru, inspiracje - np. zdjęcia podobnych tatuaży, do tego, który chcesz wykonać)

  • W jakim miejscu na ciele ma być wykonany

  • Jaki ma mieć rozmiar


2. Otrzymasz ode mnie odpowiedź. W wysłanej do Ciebie wiadomości napiszę, czy zajmuję się wykonywaniem takich tatuaży. Jeśli tak - podam Ci najbliższe dostępne terminy, a także cenę tatuażu.


3. Gdy zdecydujesz się na termin, konieczna będzie wpłata zadatku (nie jest on zwracany w przypadku odwołania terminu ze względu na to, że jest to zajęcie mojego czasu). W wiadomości podam Ci wszystkie dane do przelewu.


4. Jeżeli zmieniasz termin - nie w dniu tatuażu, a co najmniej trzy dni wcześniej - zadatek nie przepada, a przechodzi na kolejny termin.


5. Projekty większych tatuaży wykonuję i przesyłam na dzień przed terminem. Jeśli potrzebujesz go wcześniej, daj mi znać. Projekty nieskomplikowanych tatuaży pokazuję już na miejscu, w dniu sesji. Wtedy też możemy dokonać jakiejś poprawki, jeśli będzie to konieczne. Co ważne, czasami projekty są tworzone bezpośrednio na skórze (tzw. free hand) - musisz być na to gotowy.


6. Jeśli projekt tatuażu jest bardzo skomplikowany, zawsze możemy umówić się na konsultację jeszcze przed rezerwacją terminu sesji (konsultacja jest bezpłatna). Na konsultacji omówimy dokładnie to, jak ma wyglądać projekt i jak ma być rozmieszczony na ciele. Często rozrysowuję też projekt markerem na ciele, byś wiedział/wiedziała, jak będzie wyglądać tatuaż.


Minimalna cena tatuażu to 180 złotych.

5650 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page